WAŻNE

Turniej Bocce dla Uczniów i Absolwentów SOSW w Giżycku

Dnia 8️ listopada 2️023 r. w nowej sali gimnastycznej Ośrodka odbył się Turniej Bocce dla Uczniów i Absolwentów SOSW w Giżycku. Turniej rozpoczął się Ceremonią Otwarcia. Uczniów, Absolwentów i Rodziców powitała Pani Dyrektor Edyta Augustyniak. W Turnieju wzięło udział 26 zawodników: 14 uczniów SP i SPDP oraz 12 absolwentów, którzy na ten dzień wzięli urlop w swoich zakładach pracy i instytucjach aktywności.
Rozgrywki odbyły się systemem pucharowym. Na podium stanęło 3️. finalistów zawodów. Trzecie miejsce zajął absolwent Adrian Cymcyk. Drugie miejsce zajęła absolwentka Magda Caban, a zwycięzcą Turnieju został Damian Matusiewicz z Klasy G SPDP w Giżycku. Zawodnikom, ich Rodzinom i wszystkim kibicom zawody bardzo się podobały. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje. Współorganizatorem zawodów było Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Osób O Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych SZANSA, które ufundowało puchary i słodki poczęstunek. Kort do bocce przygotowało Stowarzyszenie Aktywne Gizycko, któremu dziękujemy również za nagrody dla zawodników. Pozostajemy pod ogromnym wrażeniem umiejętności wszystkich zawodników.