IX Regionalny Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych

IX Regionalny Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych już za nami!

Pierwszego dnia wiosny, czyli 21 marca 2024 r., na gościnnym obiekcie Pływalni Krytej MOSiR rywalizowało 55 zawodników z 8 Klubów Olimpiad Specjalnych z naszego województwa. Zawody organizował Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Giżycku, Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Osób o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych SZANSA oraz Pływalnia Kryta MOSiR. Celem imprezy było wyłonienie zawodników do reprezentacji na zawody ogólnopolskie w Rybniku oraz zachęcenie dzieci i młodzieży do regularnych treningów pływackich.

Klub Olimpiad Specjalnych przy SOSW w Giżycku reprezentowali uczniowie: Jakub Kitowicz, Damian Matusiewicz, Kamil Głuszonek, Jakub Zawiski, Aleksander Mischel, Jakub Budny, Jakub Gadomski, Julia Zawojska, Konrad Kotarski, Michał Jastrzębski oraz absolwenci: Karol Jarosz, Adrian Cymcyk , Kamila Jagaczewska, Mateusz Koroś, Marcin Olszewski, Michał Czajka i Magda Caban.

Ogromny wkład w organizację i przebieg imprezy wnieśli pracownicy SOSW, pracownicy pływalni, sędziowie, lekarz zawodów, ratownicy i wolontariusze, którym serdecznie dziękujemy.

Do grona Przyjaciół Olimpiad Specjalnych dołączyli nowi partnerzy, którzy wspierają nasze działania od wielu lat.
Dziękujemy bardzo wszystkim darczyńcom, rodzicom i gościom za okazane serce oraz wspaniałe kibicowanie.