Dzień Świętego Patryka

Obchodzony w Irlandii Dzień Świętego Patryka był świetną okazją do wspólnej zabawy społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Zabawę, dnia 15 marca 2024 r., przygotowały Panie: M.Waszkielewicz, A. Krajewska i B. Jasudowicz. Tego dnia prawie wszyscy uczniowie ubrali się na zielono. Przedszkolaki, klasy I-III S.P oraz zespoły edukacyjne rozwiązywały zagadki oraz wykonywały prace plastyczne dla tajemniczego Leprechaun-a, który ich odwiedził i przyniósł w nagrodę "pot of gold", czyli garnek złotych monet. Starsi uczniowie zostali zaproszeni do zabawy w formie Escape room-u. Rozwiązując matematyczno - angielskie zadania, poruszali się po całej szkole i po wielu trudach znaleźli ukrytą skrzynię pełną złota.