WAŻNE

Międzynarodowy obóz sportowy

Podczas wakacji w dniach 07 – 13 lipca 2014 r. nasi uczniowie uczestniczyli w międzynarodowym obozie sportowym, w ramach realizacji projektu z Programu Litwa - Polska - Rosja, który odbył się Olsztynie.
Do stolicy Warmii i Mazur zjechała się młodzież z zaprzyjaźnionych regionów: Niemana, Obwód Kaliningradzki w Rosji, Jurbarkasa na Litwie i Powiatu Giżyckiego z Polski, by wypoczywać intensywnie trenując i bawiąc się.

Oprócz regularnych treningów sportowych - co było motywem przewodnim obozu - na pięknych obiektach udostępnionych przez organizatorów, młodzież poznawała również historię i piękno regionu na wycieczkach fakultatywnych (m.in.: zwiedzanie Giżycka i jego atrakcji czy samego Olsztyna).
Uczestnicy mogli także wypoczywać i regenerować siły, korzystając z uroków lata oraz bogatej oferty rekreacyjnej miasta- gospodarza tej imprezy.
Obóz był bardzo udany.
Oprócz doskonalenia sportowych umiejętności i możliwości ich sprawdzenia w rywalizacji sportowej, zawartych zostało wiele nowych, również międzynarodowych przyjaźni.
Wszyscy z nadzieją myślą już o kolejnym roku oraz o kolejnym spotkaniu się, w sportowej atmosferze z nowymi-starymi przyjaciółmi.