WAŻNE

Drodzy Państwo!
Zbieramy na projekt sali sportowo - rehabilitacyjnej dla naszych uczniów. Gdy zdobędzimy te pieniądze, wybudowanie sali z prawdziwego zdarzenia będzie błahostką. Najważniejszy jest projekt. Wpłat można dokonywać przez portal pomagam.pl. Link: https://pomagam.pl/soswgizycko
Za wszelką pomoc - dziękujemy!


 

 

 

Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka


 

ZAPRASZAMY!


 

TESCO "Decydujesz, pomagamy"

Drodzy Państwo!

Mamy zaszczyt poinformować, iż  projekt Stowarzyszenia SZANSA przeszedł pierwszy etap konkursu TESCO "Decydujesz, pomagamy". Pragniemy rozwijać naszych podopiecznych i w związku z tym powstał projekt "Sposób na kreatywne spędzanie czasu wolnego - jazda konna/hipoterapia". Projekt kierowany będzie do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową. Dotyczyć będzie zajęć z podstaw jazdy konnej i hipoterapii. Zadania realizowane będą w Ośrodku Jeździeckim "Anula" w Nowym Harszu.

Zostanie przeprowadzonych 5 godzin (60 min.) zajęć hipoterapii/jazdy konnej na 1 osobę. Uczestników zajęć będzie 10.

Warunek jest jeden - musimy zebrać odpowiednią ilość głosów. Tym razem jednak nie jest to głosowanie internetowe.

Jeżeli będą Państwo w sklepie TESCO w Gołdapi lub Olecku, pamiętajcie, by oddać głos na nasz projekt. Tylko w tych miejscach można to zrobić.

Liczymy na Państwa i bardzo dziękujemy za każdy głos. :)

Głosowanie trwa do 17.04.2017 r.

Więcej informacji na stronie: https://pomagamy.tesco.pl/


 

Klub Rodzica

Klub Rodzica to miejsce dla rodzin osób z autyzmem i innymi neurotrudnościami. To nie tylko spotkania towarzyskie. Dzięki KR rodzice mogą wymieniać się doświadczeniami i informacjami. Razem mają realny wpływ na to, co się dzieje w świecie autyzmu w Polsce. To właśnie wśród klubowych rodziców znajdują Państwo przyjaciół i oparcie.
K R Giżycko - dołącz do nas :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.