Kolędowanie w przedszkolu
Dzisiejszy, tj. 10. grudnia 2025 r., poranek wypełniły nam radość, muzyka i świąteczna atmosfera. Podczas spotkania kolędowego mogliśmy wspólnie poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, śpiewając kolędy i przeżywając wyjątkowe chwile.
Wyjątkowe podziękowania należą się również Pani Joannie, Pani Aleksandrze oraz Pani Emilii — za zaangażowanie, piękne przygotowanie części artystycznej, ciepło, uśmiech i serce włożone w każde działanie. Dzięki Wam to spotkanie było naprawdę niezapomniane.
Dziękujemy za obecność i wspólne kolędowanie!