Z dumą informujemy, że uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Dzięki ich zaangażowaniu, energii i otwartym sercom, 25 stycznia 2026 r., możliwe było realne wsparcie tegorocznej zbiórki oraz promowanie idei niesienia pomocy innym.
Równocześnie nasi uczniowie okazali swoje wsparcie żołnierzom, częstując ich ciepłą herbatą — drobnym gestem, który w chłodny dzień nabiera szczególnego znaczenia.
To piękny przykład empatii, solidarności i wrażliwości.
Dziękujemy wszystkim uczniom za postawę godną naśladowania oraz za to, że swoją postawą budują pozytywny wizerunek naszej szkoły. Razem możemy więcej!
> >