WAŻNE

Konkurs pięknego czytania 2005


Dnia 10 października 2005 r. w naszej szkole odbył się II Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania „Sztuka Słowa". Koordynatorem i organizatorem konkursu była p. Janina Rusznicka, nauczyciel - bibliotekarz. Uczestniczyło w nim 31 uczniów z sześciu Ośrodków Szkolno - Wychowawczych. Przyjechali do nas przedstawiciele szkół z Gołdapi, Kętrzyna., Iławy, Nidzicy i Węgorzewa. Oczywiście nie zabrakło przedstawicieli z naszej szkoły.

NAGRODZENI:

I Kategoria - szkoła podstawowa:
III miejsce - Alicja Majewska z Gołdapi
II miejsce - Piotr Fiborek z Giżycka
I miejsce - Agnieszka Tomaszewicz z Gołdapi

II Kategoria - gimnazjum i szkoła zawodowa:
III miejsce - Agnieszka Świątek z Giżycka
II miejsce - Emilia Popławska z Węgorzewa
I miejsce - Krzysztof Karp z Giżycka


Po zmaganiach konkursowych uczestnicy wraz z opiekunami mieli okazje poznać malownicze zakątki i historię zabytkowej Twierdzy Boyen w Giżycku. Spotkanie zakończyło się ogniskiem i kiełbaskami.

Pobierz prezentację